1394 689 0912 info@golshin.com

تجهیزات تصویر مقالات

ویدئو مپینگ

ارسال شده توسط golshin

ویدئو مپینگ (تصویر سازی ۳ بعدی بر روی  سطوح و اجسام)

“پروجکشن مپینگ” تصویرسازی و نمایش فیلم  و انیمیشن به صورت ۳ بعدی بر روی تمامی سطوح را ویدئو مپینگ می گویند، این دستگاه به شما این قابلیت را خواهد داد تا بدون عینک های ۳ بعدی بتوانید در تمامی سطوح تصویر فول  HD, به صورت ۳ بعدی مشاهده نمایید.

این فناوری توسط مجموعه بازرگانی گلشین اجرا می گردد و واحد تولید شرکت برای ساخت و اجرای ویدئو مپینگ ابتدا مکان و سطح مورد نظر را از لحاظ ابعاد و ساختار شناسایی کرده ، و بعد نسبت به اندازه سطح اجرا، فیلم ۳ بعدی را تولید می نماید.

قیمت اجرای ویدئو مپینگ بستگی به محیط اجرا ، ابعاد ، سطح اجرا و محتوای تیزر تولیدی متغییر  بوده و بعد از کارشناسی اولیه محاسبه خواهد شد.

مجموعه گلشین با کادری متخصص و با تجربه در زمینه تولید محتوای سه بعدی برای اجرای پروژکشن مپینگ (۳D مپینگ) مفتخر است با تجربه ای  ارزشمند پروژه های قدرتمندی را در کشور به اجرا در آورد.

ویدئو مپینگ ماورای تصویر سازی

تصویرسازی و نمایش فیلم به صورت ۳ بعدی بر روی تمامی سطوح را ویدئو مپینگ می گویند، این دستگاه به شما این قابلیت را خواهد داد تا بدون عینک های ۳ بعدی بتوانید در تمامی سطوح تصویر فول  HD, به صورت ۳ بعدی مشاهده نمایید. چه آن سطح هموار باشد و چه هموار نباشد، فرقی نمی کند چرا که سیستم ویدئو مپینگ از لحاظ نرم افزاری این امکان را دارد که در تمامی سطوح تصویر را انعکاس دهد.

ویدئو مپینگ video mapping

ویدئو مپینگ Video Mapping  قابل استفاده در کنسرت ها، تالار ها، همایش ها، سمینارها، هایپر مارکت ها، رستورانها، مزون ها، بوتیک های پوشاک، گالری ها، بانک ها، نمایشگاه ها، نمای ساختمان، داخل فضای ساختمان و غیره…

نحوه اجرا

اجرای پروژه های پروجکشن مپینگ بستگی به محیط (داخلی,خارجی) اجرا دارد. در محیط خارجی پروژه اجرای ویدئومپینگ از پیچیدگی های مختلفی نسبت به محیط داخلی انجام می گیرد. و هیچ یک از پروژه ها شرایط یکسانی نسبت به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین تولید محتوا ندارند و به طور حتم زمانبندی هر یک نیز با یک دیگر متفاوت است.

محیط داخلی

اجرای پروجکشن مپینگ در محیط داخلی تجهیز تجهیزات سخت افزاری نسبت به محیط خارجی به سهولت انجام می گیرد. و نیاز به تجهیزاتی مانند باکس ip65 و تجهیزات دیگر نداشته و کنترل نور محیط و تنطیم لومنس ویدئو پروژکتور نسبت به محیط خارجی آسان تر خواهد بود. اما در مرحله تولید محتوا نیاز است تا محتوا کیفیت بالاتر از HD داشته و می بایست انرژی بیشتر جهت تولید گذاشت.

محیط خارجی

اجرای پروجکشن مپینگ در محیط خارجی بسیار پیچیده و  هیچ پروژه ای حتی به اندازه ۵۰% نیز شباهتی به پروژه قبلی نداشته است. در محیط خارجی جهت استقرار ویسدئو پروجکتور نیاز به تجهیزاتی مانند اتاقک های محافظ، باکس های امنیتی و ip65 های متمایز با هر دستگاه پروژکتور نسبت به نیاز به کار گرفته می شود. مرحله اسکن(کرو) سطح اجرا که می تواند هر متریال و هر رنگی داشته باشد بسیار زمانبر و حساس بوده زیرا گاهی نیاز است از فاصله ۱۰۰ متری نمای ساختمانی را با چشم در مانیتور سرور کرو (curves) کنیم. در بیشتر پروژه ها برای اجرا در محیط خارجی نیاز به دو یا سه یا… ویدئو پروجکتور است که این پروجکتور ها با هم سینک و مراحل تنظیمات خاصی را باید بر روی آنها پیاده سازی کرد که نگهداری آنها در شرایط مناسب یکی دیگر مشکلاتی است که در صورت نبود تجربه لازم پروژه با مشکل مواجه خواهد شد. به طور کل اجرای مپینگ در ابعاد وسیع بسیار پیچیده تر از ابعادکوچک است.

برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نوشته شده توسط golshin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلنــلـــــودخـــانــه    وارد شوید