خانه ای که به درستی طراحی شده دارای تنوعی از فضاها، لامپ ها، سیستم های به هم پیوسته برای راحتی و شاد زیستن ساکنان آن است. معماران و طراحان کارهای شگفت انگیزی با سیستم روشنایی، سیستم تحویه مطبوع، لوازم خانگی، مبلمان، پارچه و … انجام می دهند. آنها طراحی هایشان را برای استراحت، ارتباط خانواده با هم، مهمان داری و بسیاری فعالیت های دیگر انجام می دهند.

اما عنصری وجود دارد که اغلب آن ها و حتی بهترین آنها در بیشتر مواقع از آن غافل اند: صدا.

  تصور کنید جریان موسیقی را در اتاق خود که همچون نور از پنجره و یا همچون هوای مطبوع از دریچه کانال همیشه همراه شماست. این آن چیزی است که وقتی شما در خانه ی خود بلندگوی های تو کار سقفی و یا دیواری داشته باشید احساس خواهید کرد.

اگر این نوع از بلندگو ها برای شما مناسب نیستند، تنوع بسیاری از بلندگو ها وجود دارد که شما می تواند علاقه خود را در میان آن ها بیابید.

در گذشته تنها راه برای تنظیم کردن این چنین سیستم هایی استفاده از صفحه هایی بود که به دیوارها نصب می شد و مختص تنظیم کردن سیستم صوتی بود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن امارت فون ها و تبلت های هوشمند شما می توانید تمامی تنظیمات را بدون بلند شدن از روی صندلی خود انجام دهید.

شرکت بازرگانی و خدماتی گلشین راه کار های مناسبی را جهت بهبود پخش موزیک در خانه ارائه میدهد و مشاوران ما آماده پاسخگویی و اطلاع رسانی در زمینه های طراحی و اجرای سیستم های صوت خانگی هستند.