1394 689 0912 info@golshin.com

سیستم صوتی مراکز خرید

مقالات

سیستم صوتی مراکز خرید

ارسال شده توسط مصطفی محمدی

راه کار شرکت بازرگانی و خدماتی گلشین برای مراکز خرید

۱- عمومی

به عنوان اصلی ترین روش انتشار اطلاعات، سیستم های PA جزء ضروری هر پروژه ی استاندارد محسوب می شود. در گذشته سیستم دیجیتال PA به سادگی از پخش نوارها جلوگیری می کرد. امروزه با همکاری مناسب با سیستم تلویزیون مدار بسته و شبکه های اینترنتی، آن را تبدیل به جزئی مهم از ساختمان هوشمند کرده است. سیستم های دیجیتال PA طراحی شده توسط شرکت گلشین به طور حرفه ای و انحصاری برای پخش موزیک پس زمینه و اطلاع رسانی در فضاهای عمومی همچون سالن های نمایشگاه می باشند. تمامی محصولات مورد استفاده شرکت گلشین در پروژه ها توسط کارشناسان ارزیابی و بررسی شده اند تا از کیفیت نهایی پروژه اطمینان کامل حاصل شود. لازم به ذکر است که کارشناسان شرکت گلشین با حضور در نمایشگاه های بین المللی و معتبر تجهیزات صوتی به آخرین تکنولوژی و تجهیزات مورد استفاده در سیستم های صوتی تسلط کامل دارند.

۲- ملزومات سیستم PA در یک مرکز خرید

مرکز خرید، یک محل شلوغ، باید مجهز به یک سیستم PA باشد که با پخش موزیک پس زمینه ایجاد آرامش کند و محیطی راحت را برای خرید فراهم کند، همچنین به عنوان یک بخش از ابزار سیستم مدیریت ارتباطات بتواند در زمان اطلاع رسانی و راهنمایی خریداران با استفاده از سیستم ردیابی پخش به خوبی عمل کند.

ملزومات:

۱) هنگامی که تنظیمات زمان، مناطق پخش و موزیک ها برای سیستم پخش موزیک انجام شد، سیستم می بایست به طور اتوماتیک اجرای موزیک پس زمینه و پخش آن در مناطق مختلف را انجام دهد.

۲) تمامی عملیات باید بتوانند با پردازنده کنترل مرکزی و بدون دخالت انسان انجام شوند.

۳) ایستگاه های خدمات می توانند در یک یا چند منطقه صدایی راهنمایی خرید و یا پیج کردن یک شخص را پخش کنند.

۴) وقتی که سیستم در حال استفاده نیست، پاور امپلی فایر ها می توانند به حالت استندباب رفته و زمانی که سیستم شروع به کار کرد پاور امپلی فایرها نیز مجددا راه اندازی شوند. که این می تواند از زیر بار بودن مداوم سیستم جلوگیری کند.

۵) سیستم موزیک پس زمینه می تواند به سیستم اعلان حریق نیز کار کند. به غیر از کیفیت و عملکرد مناسب از لحاظ ظاهری نیز باید مناسب باشند.

۳- راه حل ما

با در نظر گرفتن کلیه ی نیازهای پروژه طراحی انجام می شود که این کار عملکرد مناسب سیستم را تضمین می کند. سیستم با دستگاه های کنترل کننده پایدار خواهند بود همچنین منبع صوتی و بلندگوها با بهره مندی از سیستم Hi-Fi شفافیت و تمیزی صدای موزیک زمینه و انتشار صدای زنگ خطر را سراسر مرکز خرید را پاسخگو خواهد بود.

ویژگی ها عبارتند از:

۱) کاربری آسان: استفاده آسان و انعطاف پذیر از سیستم.

۲) قابلیت اطمینان: سیستم با پایداری ، قابلیت اطمینان و ایمنی بالا، برای استفاده بلند مدت و عملکرد مداوم.

۳) واقع بینی: سیستم دارای توانایی مورد نیاز برای انجام با کیفیت پروژه، دستیابی به بهره برداری آسان و راحت و سازگار با نیازهای واقعی پروژه و استانداردهای بین المللی.

۴) سازگاری: سیستم ها از پایداری بسیار بالایی برخورداند و قابلیت تعویض آن ها در نظر گرفته شده است بنابراین سیستم انعطاف پذیر، سازگار و قابل توسعه است.

۵) اقتصادی: سیستم طراحی شده از بهترین اجناس و بالاترین کیفیت و هزینه ی کمتری را از سیستم مشابه خود در بازار دارد.

۶) توسعه پذیری: هر زیر سیستم طراحی شده را می توان گسترش داد.

۷) همکاری: سیستم می تواند با سیستم زنگ خطر نیز همکاری کند.

۴- مزایا:

۱)مدیریت مناسب سیستم پخش موزیک

۲) سیستم پخش با چند منبع صوتی و بدون نیاز به اپراتور

۳) پخش اطلاع رسانی های اورژانسی

۴) میکروفن بی سیم

برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نوشته شده توسط مصطفی محمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلنــلـــــودخـــانــه    وارد شوید