1394 689 0912 info@golshin.com

راهنمای خرید

GOLSHIN خدمات, راهنمای خرید راهنمای خرید

خدمات راهنمای خرید

راهنمای خرید

ارسال شده توسط مصطفی محمدی

خرید حضوری:

جهت خرید حضوری می توانید به  آدرس شرکت گلشین مراجعه نمایید.

خرید غیر حضوری:

همانطور که اطلاع دارید، فروشگاه اینترنتی گلشین ارسال محصولات ارائه شده را به سراسر ایران ممکن ساخته است، اما درباره چگونگی ارسال کالا، هزینه ارسال و یا مدت زمان ارسال در ادامه توضیحاتی ارائه می نماییم.

تحویل کالا در تهران

ساکنین تهران بزرگ می توانند پس از ثبت سفارش، کالای مورد نظر خود را حداکثر ظرف مدت زمان 6 ساعت دریافت نمایند. بدیهی است که تعدد سفارشات آن روز نیز در مدت زمان تحویل کالا بی تاثیر نخواهد بود.

تحویل کالا در سایر شهرستان ها

کارشناسان فروش در کوتاه ترین زمان ممکن فاکتور سفارشات ثبت شده را صادر کرده و کالاهای مورد نظر را آماده ارسال می نمایند. در حالت عادی مرسوله به وسیله تیپاکس ارسال می شود که ظرف مدت زمان 24 ساعت برای شهرهای نزدیک به تهران و 48 ساعت برای شهرهای دور از تهران، تحویل داده خواهد شد.

در صورتی که شهرستان مورد نظر فاقد دفتر تحویل مرسولات تیپاکس باشد، گلشین موظف است به وسیله یکی از شیوه های ارسال کالا مانند پست، مراکز باربری و یا پایانه های مسافربری حمل و نقل بین شهری بنا به انتخاب مشتری نسبت به ارسال محصول مورد نظر، اقدام نماید.

لازم به ذکر است ارسال محصولات هر روز ساعت 6 بعد از ظهر انجام می شود، به استثنا روزهای پنجشنبه که ارسال کالا به وسیله تیپاکس تنها تا ساعت 12 ظهر امکان پذیر است. بنابراین پیگیری کلیه سفارشاتی که بعد از این ساعات ثبت شوند، به روز بعد معوق خواهند شد، همچنین خریدهایی که روز پنجشنبه بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند، شنبه قابل پیگیری هستند.

هزینه ارسال:

کالاهایی که مشمول ارسال رایگان می باشند

فروشگاه اینترنتی گلشین با هدف جلب رضایت مشتریان، بر آن شد تا هزینه ارسال سفارشاتی که مبلغ آن بالای 900 هزار تومان است را عهده دار شود. به تازگی با تغییر برخی از سیاست های شرکت، تعدادی از کالاهای گلشین از این قاعده مستثنا هستند که در ادامه به توصیف آن ها می پردازیم.

کالاهای سنگین وزن و یا با حجم بالا

همانطور که می دانید، معیار هزینه ارسال یک کالا وزن و یا حجم آن است.، لذا کالاهایی مانند: انواع باند و اسپیکرهای اکتیو و پسیو اجرای زنده و پاور میکسر از این دسته مرسولات بوده و هزینه ارسال آن ها به عهده خریدار می باشد.

کالاهایی که در پیشنهاد ویژه قرار داشته باشند

اگر از صفحات اصلی بخش های مختلف گلشین دیدن فرمایید، متوجه این موضوع خواهید شد که همواره چند کالا به صورت مدت دار، تحت عنوان پیشنهاد ویژه و یا فروش ویژه عرضه می شوند. این محصولات اصولا با تخفیف نسبتا بالایی ارائه می شوند، به همین علت بر عهده گرفتن هزینه ارسال این کالاها برای گلشین مقدور نبوده و هزینه ارسال به عهده مشتری است.

 

به امید انتخابی مناسب و خدماتی ارزنده از طرف شرکت بازرگانی و خدماتی گلشین.

برچسب , , , , , , ,

نوشته شده توسط مصطفی محمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود مجله های نور و صدا

Join Now